Bądź jak Suarez, sprawdź Soccer Bite!

Bądź jak Suarez, sprawdź Soccer Bite!

Po raz kolejny możemy być dumni z polskich programistów! Polsko-francuskie studio Playsoft wykorzystało trwające właśnie mistrzostwa świata w piłce nożnej i stworzyło ciekawą grę – Soccer Bite.

Jej tematem przewodnim jest incydent, który miał miejsce podczas meczu Urugwaj – Włochy. Luis Suarez, piłkarz z Ameryki Południowej, ugryzł jednego z graczy włoskiej drużyny, co stało się od razu tematem wielu żartów i kpin na temat niecodziennych upodobań Urugwajczyka. Nie był to bowiem pierwszy raz, gdy ten w taki sposób fauluje przeciwników.

Sama gra jest całkiem sympatyczna. Zadaniem gracza jest sterowanie piłkarzem, gryzienie innych zawodników na boisku oraz unikanie sędziego. Chodzi o to, aby w ograniczonym czasie pokąsać jak największą ilość zawodników drużyny przeciwnej. To ciekawa produkcja, szczególnie dla pasjonatów piłki nożnej i trwającego właśnie w Brazylii mundialu.

Gra została stworzona w bardzo krótkim czasie i doskonale wpisuje się w atmosferę mistrzostw. Pewnie nie zdobędzie rynku szturmem, tak jak chociażby Flappy Bird, ale warto zwrócić uwagę na kolejne (i te, które już powstały) produkcje studia Playsoft. Tymczasem zachęcamy do sprawdzenia się jako “wampir z Urugwaju”:

Zobacz także:

Źródło: Onet


Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji