Assassin’s Creed Memories – nowe, karciane RPG na iOS-a

Assassin’s Creed Memories – nowe, karciane RPG na iOS-a

Assassin’s Creed Memories to zupełnie nowa gra na iOS-a (dla iPhone’a, iPada i iPoda) stworzona przez Ubisoft. Oparta o świat serii Assassin’s Creed łączy ze sobą gry karciane i RPG. Można pobrać ją za darmo ze sklepu App Store.

Assassin’s Creed Memories ma tryb kampanii dla jednego gracza i walki klanów, które umożliwiają prowadzenie bitew w trybie 20 przeciwko 20 graczy online. Gra rozszerza świat znany z Assassin’s Creed, dzięki czemu możemy poznać nowe okresy historyczne. Odwiedzimy feudalną Japonię czy zajrzymy do Mongolii w czasie największego rozkwitu tamtejszego imperium.

Assassin's Creed Memories - walka

Jak na RPG przystało, Assassin’s Creed Memories pozwala na rozwój naszego bohatera. Można dozbrajać go w lepszą broń i wyposażyć w stroje zgodne z historycznymi realiami.

Assassin's Creed Memories - ekwipunek

Gra jest darmowa, chociaż posiada mikropłatności. Kupowanie dodatków nie jest jednak wymagane, by cieszyć się rozgrywką, chociaż na pewno ułatwi wiele spraw. Jeśli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy, to Ubisoft zapewnia, że nie jest to konieczne. Niestety, nie wiemy, czy gra będzie wydana na Androida.

Źródło: iTunes

Zobacz także:

Koza w kieszeni, czyli Goat Simulator będzie wydany na Androida i iOS-a!

BioShock będzie wydany na iOS-a!

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji