Aplikacje na Androida, którymi nastraszysz znajomych w Halloween

Aplikacje na Androida, którymi nastraszysz znajomych w Halloween

Halloween wzbudza w naszym kraju sporo emocji. Nie ważne, czy celebrujesz to święto, czy nie – czasem warto pośmiać się ze znajomymi. Jednym z podstawowych pomysłów jest oczywiście straszenie. Znaleźliśmy świetne aplikacje na smartfony z Androidem, które pozwolą nam nastraszyć bliskich. Poznajcie najbardziej przerażające programy na wasz telefon z systemem Android.

Scary Voice Changer

Pamiętacie Kevina Samego w Domu, albo Ghostface z serii filmów Krzyk? To wiecie na pewno, że jednym z najlepszych sposobów na wystraszenie innych jest zniekształcenie głosu.

(Źródło)

Scary Voice Changer nam w tym pomoże. Aplikacja ta pozwala na spowolnienie naszego głosu lub zniekształcenie oraz dodanie odpowiednich efektów dźwiękowych. Możemy, więc brzmieć jak Duch, Mumia, albo Czarownica. Program jest prosty w obsłudze i z pewnością sprawi nam dużo zabawy.

Ghost Radar Classic

Wierzycie we wszelkie zjawiska paranormalne? Jeśli tak, to ta aplikacja was utwierdzi w tym przekonaniu. Ghost Radar Classic może nas nieźle nastraszyć, ponieważ działa niezwykle realistycznie. Twórcy zapewniają, że aplikacja wykrywa wszystkie aktywności paranormalne.

Aplikacja przechwytuje słowa z otoczenia i stara się odpowiedzieć. Brzmi to dość przekonywująco. Zresztą cała aplikacja wcale nie ma być żartem, o czym świadczą filmiki opublikowane w serwisie YouTube. Nie ważne czy wierzycie, czy nie Ghost Radar Classic potrafi zrobić przerażające wrażenie.

Ghost Prank

Aplikacja ta pozwala dodawać duchy i inne zjawy do naszych zdjęć. Wystarczy zrobić zdjęcie, wybrać przerażający efekt i już! Teraz możemy pokazywać znajomym nasze przerażające zdjęcie.

Nasze zdjęcie możemy udostępnić przy użyciu komunikatora Whats App oraz serwisów Twitter i Facebook. Zdjęcia te może nie są zbyt przekonujące, ale i tak zmuszą naszych znajomych do pewnego zastanowienia.

(Źródło)

Scary Stories

Nie ma lepszego sposobu na przestraszenie znajomych niż opowiadanie przerażających historii. Jeśli nie znamy własnych, to możemy sięgnąć po cudze. Ta aplikacja zapewnia nam ogromny zbiór przerażających opowiadań w języku angielskim. Są one posortowane według kategorii. Mamy więc klasyczne miejskie legendy, jak i fantastyczne opowiadania pisane przez innych użytkowników.

W aplikacji możemy oceniać wszystkie historie. Dzięki temu określimy, które historie są najbardziej przerażające według nas i naszych znajomych. Czytając część tych opowieści można najeść się strachu.

Scary Ringtones

Jeśli te metody zawiodą, to  czas użyć bardziej drastycznych środków. Dzięki przerażającym dzwonkom możemy sprawić, że wszyscy wpadną w popłoch. W końcu kogo nie wystraszy nagły okrutny hałas?

(Źródło)

W aplikacji mamy 69 dzwonków do wyboru. Na pewno znajdziemy tam takie dźwięki, które wystraszą naszych znajomych w najmniej oczekiwanym momencie. Podobny efekt uzyskamy stosując aplikację The Scary Sounds.

Na koniec jeszcze jedna, równie przerażająca aplikacja. To pozycja, która i was wystraszy…

Slenderman

To gra oparta na popularnej legendzie. Świetny sposób by napędzić sobie nieco strachu w czasie Halloween.  Przedzieramy się przez las w poszukiwaniu 8 ważnych notatek próbując desperacko uniknąć tytułowego Slendermana. Jeśli nigdy nie graliście w tę grę, to czas najwyższy. Slender trafił na wszystkie popularne platformy Windows, Mac, iPhone, a teraz także Android. Ten tytuł jest bardziej przerażający niż wam się może wydawać.

(Źródło)

Wypróbowaliście te aplikacje? Kogo nastraszyliście?

Artykuł jest wynikiem wspólnej pracy Redaktorów Softonic

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy