Aplikacje Android na Twoim PC

Aplikacje Android na Twoim PC

BlueStacks App Player logoChcesz korzystać z aplikacji na Android, ale nie masz telefonu z systemem Google? A może chcesz zaoszczędzić miejsce w smartfonie i testować programy na innym urządzeniu niż telefon? W zasadzie to nieważna jest Twoja motywacja! Najważniejsze, że istnieje sposób żeby instalować na Twoim PC aplikacje i gry z Android – wystarczy pobrać aplikację BlueStacks App Player i przeczytać ten wpis 🙂 Do dzieła!

Na początek pobierz BlueStacks App Player, bo to kluczowa aplikacja. Pozwala ona na emulację systemu Android i uruchamianie dużej grupy programów na systemie Windows (Mac także!). Po uruchomieniu aplikacji zobaczycie jej główny ekran:

Główny ekran BlueStacks App Player na Windows

Znajdziemy tu chyba wszystko, czego potrzebujemy. Aplikacje, których szukamy są pogrupowane według kategorii (gry, moda, muzyka, dla dzieci) i popularności. Jednak najlepszym sposobem na odnalezienie poszukiwanej aplikacji jest skorzystanie z opcji wyszukiwania (prawy, górny róg). Zainstalowane już programy znajdują się w głównym oknie, poniżej przycisków z kategoriami.

A co jeśli mamy plik APK i chcemy go uruchomić w BlueStacks App Player? Nie ma problemu, bo wszystkie pliki APK automatycznie zostają przypisane do programu, więc wystarczy je uruchomić podobnie jak każdy inny plik w Windows.

Otwieranie plików APK w BlueStacks App Player na Windows

Dodatkowo, w Bibliotece systemu zostaną utworzone skróty do poszczególnych, zainstalowanych w emulatorze aplikacji. Stąd łatwo uzyskać dostęp do najpotrzebniejszych apek.

Bibliotek aplikacji w BlueStacks App Player na Windows

BlueStack App Player ma też inną, ważną funkcję. W połączeniu z aplikacją na Android BlueStacks Cloud Connect pozwala na synchronizację aplikacji, które masz zainstalowane na swoim smartfonie z systemem Windows.

Znasz inne programy o podobnych możliwościach?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji