Reklama

Artykuł

Aplikacja Softonic to najlepszy przewodnik po aplikacjach mobilnych!

Maria Baeta

Opublikowany

Nowa aplikacja mobilna Softonic to nasz przewodnik po najlepszych programach na smarftony i tablety. Jak może Ci ona pomóc? To właśnie pokazujemy w tym artykule!

Softonic przygotował dla Was nową aplikację na smartfony i tablety. To więcej niż mobilna wersja naszej strony internetowej. Aplikacja Softonic ma w zamyśle towarzyszyć Wam w podróży i pozwolić czytać najnowsze artykuły naszych redaktorów oraz pobierać wszystkie aplikacje, których potrzebujecie. Oto 5 najlepszych funkcji aplikacji Softonic na iPhone, iPad i Android.

Aplikacja Softonic to najlepszy przewodnik po aplikacjach mobilnych!

1. Naucz się korzystać z tabletu lub telefonu

Kupiłeś właśnie nowe urządzenie i nie wiesz, od czego zacząć? Softonic może Ci pomóc. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie lub tablecie aplikacja automatycznie wykryje wszystkie dane Twojego urządzenia i na tej podstawie pokaże Ci artykuły, które mogą Cię zainteresować.

Po przejściu do sekcji Artykułów (Features) wyświetlone zostaną treści dotyczące Twoje urządzenia z podziałem na kategorie, np.: porady, tutoriale czy porównania.

Przykładowo, aplikacja Softonic pozwala dowiedzieć się wszystkiego o programie Instagram z tego samego telefonu, na którym będzie on zainstalowany.

Możliwe jest także odkrycie wszystkich tajemnic Twojego systemu operacyjnego

…lub znalezienie największych przecen aplikacji na Twoje urządzenie mobilne.

Ponadto, w sekcji Aplikacje, znajdziesz setki sposobów dostosowania wyglądu Twojego smartfonu lub tabletu do Twoich potrzeb.

Lubisz tapety? Softonic ma ich bardzo wiele.

Aplikacja Softonic pozwala też zapoznać się z przydatnymi narzędziami, np.: usługami w chmurze, menedżerami plików, itp.

2. Poznaj lepiej swoje ulubione aplikacje.

Korzystasz z jakiejś aplikacji, ale chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Dzięki naszej aplikacji jest to bardzo proste, ponieważ wraz z recenzjami programów często publikujemy dodatkowe przewodniki i zaawansowane tutoriale.

Na przykład, obok naszej recenzji Facebooka znajdziesz też liczne wskazówki dotyczącego tego, jak stać się ekspertem w korzystaniu z tej sieci społecznościowej.

Podobnie jest z aplikacją Gmail. Softonic pomoże Ci odkryć wiele jej sekretów.

3. Znajdź alternatywy dla swoich ulubionych aplikacji.

Znudzeni ciągłym korzystaniem z tej samej aplikacji? Skorzystajcie więc z opcji Similar Apps, która zasugeruje, jakie inne programy warto byłoby zainstalować.

Szukasz czegoś podobnego do Subway Surfers? Zapoznaj się z rekomendacjami Softonic.

Skończyliście Grand Theft Auto 3 i szukacie czegoś nowego? Sekcja Similar Apps podpowie Wam, co wybrać.

Czy istnieją inne komunikatory niż WhatsApp? Okazuje się, że tak!

4. Podziel się ulubionymi aplikacjami ze znajomymi.

Znaleźliście jakąś przydatną aplikację? Teraz nadeszła pora, by pochwalić się nią przed znajomymi! Naturalnie możemy wysłać wiadomość grupową przez WhatsApp lub wspomnieć o niej przy kawie, ale czy nie ma łatwiejszego sposobu?

Na ratunek przychodzi aplikacja Softonic! Bezpośrednio z aplikacji można podzielić się linkiem do wybranego programu poprzez mail, wiadomość lub Twittera.

Za pomocą dwóch dotknięć ekranu stworzysz spersonalizowaną wiadomość zapraszającą innych do skorzystania z aplikacji. Wiadomość nie będzie zawierać żadnego zbędnego tekstu ani dodatkowych linków. Oznacza to mniej pracy dla Ciebie i mniej spamu dla Twoich znajomych.

5. Dowiedz się wszystkiego o innych systemach operacyjnych

Chociaż aplikacja Softonic doskonale dostosowuje się do systemu operacyjnego, z którego aktualnie korzystasz, to pozwala ona również czytać artykuły i nowinki, które go nie dotyczą.

Na przykład, korzystając z Softonic na iPadzie możesz czytać artykuły o programach na Windows.

Chcesz wiedzieć więcej o Windows 8? Skorzystaj z naszych list.

Aplikacja pełna możliwości

Jak widać, Softonic dla urządzeń przenośnych, to znacznie więcej niż mobilna wersja naszej strony internetowej. Dzięki tej aplikacji odkryjesz najlepsze oprogramowanie i dowiesz się o nim wszystkiego w przyjazny sposób, a integracja aplikacji z Twoim systemem operacyjnym oszczędzi Ci dużo czasu.

Bez względu na to, gdzie jesteś zawsze miej ją na swoim smartfonie lub tablecie. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebować wiarygodnego źródła informacji o nowych programach.

A to dopiero początek! Aplikacja Softonic będzie regularnie aktualizowana i dodawane będą do niej nowe przydatne funkcje.

Pobierz aplikację Softonic na iPhone, iPad

Pobierz aplikację Softonic na Android

Również może Cię zainteresować