Angry Birds Transformers: 8 wskazówek, jak przejść grę

Angry Birds Transformers: 8 wskazówek, jak przejść grę

Zbieraj więcej monet oraz świń, i pokonaj wszystkie poziomy w grze dzięki naszym strategiom dla profesjonalistów.

Żegnajcie katapulty. W najnowszej odsłonie Angry Birds nasi przyjaciele zmienili się w Transformersów i uzbrojeni po zęby przemierzają świat w poszukiwaniu przygód.

Nowa część sagi wymaga opanowania nowych strategii, dlatego w dzisiejszym artykule przedstawiamy 8 podstawowych zagadnień, o których należy pamiętać, jeśli chcesz czerpać jak najwięcej w Angry Birds Transformers (dostępnej na iOS’a).

Strzelaj do budowli

Angry Birds Transformers działa na tej samej zasadzie, co tradycyjne Angry Birds: kiedy tylko możesz, strzelaj do budynków, a nie bezpośrednio do świń. Dzięki temu możesz pokonać kilka świń za jednym strzałem.

Oczywiście musisz wziąć pod uwagę, że nie wszystkie budynki mają taką samą wytrzymałość. Najłatwiejsze do zniszczenia są te wykonane z lodu oraz skrzynki dynamitu, które wybuchają i niszczą wszystko dookoła.

Jeśli widzisz latające świnie – cała naprzód

Jest jeden wyjątek od reguły strzelania do struktur: latające świnie. Gdy tylko je spostrzeżesz strzelaj natychmiast, nim pierwsze cię zaatakują.

Zwróć uwagę na to, co się dzieje w tle

Poziomy w Angry Birds Transformers mają kilka warstw głębokości. Chociaż priorytetem jest atakowanie wrogów położonych najniżej, musisz zwracać uwagę na układ budowli i gdzie znajdują się poszczególne świnie. Zawalanie budynków na głowy wrogów przyniesie ci dodatkowe punkty.

Strzelaj w struktury i wrogów, kiedy tylko możesz, gdyż to przyniesie ci dodatkowe nagrody.

Zniszcz złote kostki

Czy widzisz złote kostki? Nie są to co prawda struktury, jednak dają one o wiele więcej monet, niż wszystko inne. Pokieruj swojego Transformersa tak, aby jak najczęściej strzelał do kostek. W ten sposób zgarniesz wspaniałe łupy.

Przetransformuj się w pojazd, aby pokonać przeszkody

Zachowaj funkcję zmiany swojego bohatera w pojazd na odpowiedni moment, gdy drogę zagrodzą ci struktury, na przykład kolumny. Dzięki temu, bez szwanku uda ci się pokonać przeszkody.

Gdy już pokonasz trudny etap szybko wróć do formy robota, aby podładować energię.

Korzystaj z pomocy twojego towarzysza

Transformacje trzeba wykorzystywać rozważnie, ale z opcją przywołania towarzysza mozna sobie poszaleć. Korzystaj z niego tak często, jak to tylko możliwe, szczególnie w przypadku obiektów, do których można strzelać: on pomoże ci z wrogami, zaś ty możesz strzelać do wszystkiego na twojej drodze, aby zdobyć więcej monet.

Zbieraj wszystkie obiekty na mapie

Od czasu do czasu na mapie gry znajdą się nagrody. Aby je zebrać, nie zapomnij ich dotknąć. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej zostaną wygenerowane nowe nagrody.

Ta sama zasada odnosi się do pojawiających się na mapie skrzyń. Jeśli je dotkniesz, otrzymasz diamenty, czyli cenną w Angry Birds Transformers walutę.

Przede wszystkim inwestuj w swoje Transformersy

Odblokowanie terytoriów w Angry Birds Transformers i ich eksploracja są bardzo kuszącą opcją. Rozsądniej jest jednak zainwestować pierwsze przychody w grze w ulepszanie swojego bohatera.

Dzięki tym ulepszeniom o wiele łatwiej będzie przejść przez kolejne poziomy, a to oznacza szybsze zgromadzenie waluty, którą możesz przeznaczyć na inne wydatki.

Zostań mistrzem w Transformers

Z naszymi ośmioma wskazówkami bez trudu przejdziesz przez kolejne poziomy w Angry Birds Transformers. Jeśli się do nich zastosujesz, nic nie stanie ci na drodze.

Jeśli podobał ci się ten artykuł, zobacz również…

Angry Birds Stella: 6 porad, które pomogą ci przejść wszystkie poziomy

Angry Birds Epic: 8 wskazówek, jak przejść grę

Nowe postacie z Angry Birds Star Wars 2 i ich moce

Powiązane aplikacje:

Pobierz Angry Birds Transformers na iOS

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji