Angry Birds jakich na pewno nie znacie!

Angry Birds jakich na pewno nie znacie!

Angry Birds Star Wars - wersje alternatywneAngry Birds w kosmosie, Angry Birds i cztery pory roku, Angry Birds i Gwiezdne Wojny, Angry Birds i kamień filozoficzny, Angry Birds i Pan Samochodzik … zaraz, zaraz chyba się trochę zapędziłem? A może jednak nie? 🙂 Jak myślicie, jakie będą następne części gry z serii Angry Birds? Przygotowałem dla Was krótką ściągawkę potencjalnych tematów, które mogą zainteresować firmę Rovio przy tworzeniu kolejnej części kultowej już serii 🙂

Angry Birds – Lot nad kukułczym gniazdem (One Flew Over The Cuckoo’s Nest)

Scenariusz gry: Jack Nicholson ma depresję bo Złe Świnie (Bad Piggies) ukradły my jajka i skazały na pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Dasz radę odzyskać skradziony nabiał i uciec z zakładu psychiatrycznego, czy resztę swojego żywota spędzisz na szalonej farmie otoczony wrednymi świniami?

Angry Birds – Pogromcy Świń (Pigbusters)

Scenariusz gry: Miasto Nowe Piórko zostało opanowane przez świńskie duchy i zjawy. Do kogo zwrócisz się o pomoc, jeśli nie do Pogromców Świń? Tylko oni będą w stanie pozbyć się całej świnioplazmy z Twojego ukochanego miasta!

Angry Birds – Władca Piórścienia (Lord of the Wings)

Scenariusz gry: Świnie ukradły Ptakom pióro. W grze wcielasz się w Dodo Bagginsa, którego rolą jest odnalezienie złej Świni i odebranie jej pióra. Wraz z dziewięcioma innymi ptakami staniesz więc na czele ptasiej wyprawy, której celem jest uratowanie krajów Śródptasia od całkowitej zagłady.

Angry Birds – Ojciec Piórzestny (Goodfeathers)

Scenariusz gry: Vito Ptakleone jest najpotężniejszym mafiozem w Nowym Piórku, a jego rodzina zostaje wplątana w bezwzględną walkę pomiędzy świńskimi rodami o władzę nad miastem. Która ze świń obudzi się by znaleźć odrąbaną, kurzą głowę w łóżku? Kto złoży Vito Ptakleone ofertę, której nie zniesie?

Angry Birds – Masz wiadomość … od gołębia pocztowego! (You’ve Got Quail)

Scenariusz gry: Wszystko zaczęło się od ptasiego szczebiotu. Dwa ptaki zakochują się w sobie, nie wiedząc o tym, że jeden z nich jest tak naprawdę … świnią! Czy miłość zatriumfuje, a główna bohaterka uniknie oskubania? Ich los leży w Twoich rękach!

To tylko kilka z propozycji, które przychodzą nam do głowy. Skazani na chlew, Zielona wieprzowina, Pig Fiction, czy Świnia z blizną to tylko część z propozycji, które Rovio powinno wziąć pod uwagę. A Waszym zdaniem, jaka powinna być kolejna część z serii Angry Birds?

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy