Aktualizacja Facebook Home

Aktualizacja Facebook Home

Jedna z najważniejszych aplikacji Facebooka Home właśnie dostała dosyć ważną aktualizację. Zawiera ona kilka bardzo istotnych zmian. Teraz pozwala m. in. na segregowanie aplikacji w foldery, co do tej pory było niemożliwe. Co jeszcze?

Dzięki tej funkcji można porządkować ikony i grupować je według własnego uznania. Na przykład, wszystkie gry można przenieść do wspólnego miejsca. Wystarczy przesunąć je metodą drag’n’drop do jednego punktu na ekranie. Kolejną nowością jest możliwość zainstalowania aplikacji na zewnętrznej karcie pamięci SD.

Facebook Home na Android

To tyle jeśli chodzi o nowości w Facebook Home. Wiemy jednak, że prowadzone są też prace nad możliwością korzystania z różnego rodzajów widżgetów, co w tej wersji jest jeszcze niemożliwe.

Czy wprowadzone zmiany pomogą aplikacji i Facebooka? Szczerze powiedziawszy to bardzo wątpliwe, bo zbiera ona raczej mało pochlebne recenzje. Pomysł może i jest ciekawy, ale jego wykonanie na pewno nie zachwyca. Jako “launcher” Facebook Home odstaje od podobnych aplikacji, jakie dostępne są w Sklepie Play.

A Wam jak się podoba Facebook Home?

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji