Reklama

Artykuł

5 darmowych gier na tablet z Android na podstawie filmów

Kamil Mizera

Opublikowany

Kojarzycie powiedzenie, że jeżeli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje? Obecnie to samo można powiedzieć o aplikacjach. Jeżeli coś nie ma aplikacji na Android lub iOS, to nie istnieje. Oczywiście, dużo w tym przesady, ale tę zasadę rozumie przemysł filmowy. Często premierze jakiegoś filmu lub animacji towarzyszy wydanie odpowiedniej aplikacji lub gry na Android. Choć przede wszystkim chodzi w tym o promocję, to nierzadko, przy okazji, powstają całkiem ciekawe gry, które mogą dostarczyć sporo rozrywki. Specjalnie dla Was wybraliśmy 5 darmowych gier na tablet z Android, dla których inspiracją były filmy lub animacje.

Despicable Me: Minion Rush

Despicable Me: Minion Rush na AndroidDespicable Me: Minion Rush to darmowa gra na Android, która nawiązuje do animowanego filmu Despicable Me 2, czyli “Minionki rozrabiają”. W grze wcielamy się w postać wesołych i złośliwych Minionków, które zrobią wszystko, by zadowolić swojego pana. Gra ta, to typowy runner, w którym musimy biec przed siebie i zbierać bonusowe przedmioty. Twórcy jednak postanowili wzbogacić ją o dodatkowe elementy, aby urozmaicić rozgrywkę. I tak w Despicable Me: Minion Rush znajdziemy dodatkowe mini-gry, możemy również wyposażać naszego Minionka w nowe bronie czy ubrania. Choć pomysł na grę nie odznacza się niczym nowym, to Despicable Me: Minion Rush na Android potrafi wciągnąć i dostarczyć masę rozrywki.

5 darmowych gier na tablet z Android na podstawie filmów

Pobierz Despicable Me: Minion Rush na tablet z Android

Men In Black 3

Men In Black 3 na AndroidMIB 3 to z kolei gra, która nawiązuje do 3 części „Facetów w czerni”. W grze wcielamy się w postać początkującego agenta, przed którym staje wiele nowych wyzwań. Przede wszystkim musi zająć się biurem kosmicznej agencji. Oznacza to, że trzeba tworzyć nowe działy i departamenty, jak chociażby zbrojownię, ale i sklepik. Poza tym w grze Men In Black 3 wykonujemy różnego typu misje, które dzieją się zarówno w naszych czasach, jak i w 1969 roku. Przy okazji rozwiązujemy zagadki i walczymy ze złymi kosmitami.

Pobierz Men In Black 3 na tablet z Android

Pirates of the Caribbean: Master of the Seas

Pirates of the Caribbean: Master of the Seas na AndroidKto w dzieciństwie nie marzył, aby zostać piratem? I czy na sali jest ktoś, kto nie widział Piratów z Karaibów? Dla fanów tej serii Disney stworzył aplikację, w której wcielamy się w postać pirata. Nasz cel? Zostać Władcą Mórz. Dokonamy tego odkrywając nowe wyspy i plądrując znajdujące się na nich skarby. Nie unikniemy przy okazji morskich bitew. Gra stworzona jest na wzór gry karcianej, dlatego dla niektórych może być mało dynamiczna. Niemniej jednak, potrafi wciągnąć na długie godziny. Niestety, graficznie gra nie jest najlepiej dostosowana do działania na tabletach.

Pobierz Pirates of the Caribbean: Master of the Seas na tablet z Android

Ice Age Village

Ice Age Village na AndroidPrzenieśmy się teraz w odległą przeszłość. Może do czasów Ziemi skutej lodem? Ice Age Village na Android to gra, która nawiązuje do animacji po polsku zwanej Epoka Lodowcowa. Naszym zadaniem jest zbudowanie wioski, a pomogą nam w tym postacie ze świata Epoki Lodowcowej, jak chociażby Maniek i Sid. Gra odznacza się dopracowaną grafiką, którą docenić można również na tablecie. Uwaga: po zainstalowaniu Ice Age Village aplikacja prosi o pobranie dodatkowych 70MB. Dlatego lepiej sprawdzić, czy urządzenie jest podłączone do Wi-Fi.

Pobierz Ice Age Village na tablet z Android

Iron Man 3

Iron Man 3 na AndroidW Iron Man 3 na Android wcielamy się w postać geniusza wyposażonego w supernowoczesną zbroję, który walczy w obronie świata. Iron Man 3 to dość typowy runner. W odróżnieniu od innych gier, w tej zamiast biec – lecimy. Oczywiście, musimy tak sterować blaszanych bohaterem, aby unikać przeszkód, zbierać punkty i niszczyć wrogów. Za zebrane pieniądze możemy kupować nowe zbroje lub udoskonalać istniejące. Dużą zaletą Iron Man 3 jest świetna grafika. Jednak przez nią gra może nie działać zbyt płynnie na starszych tabletach.

Pobierz Iron Man 3 na tablet z Android

Znacie jeszcze inne gry na Android na podstawie filmów?

Powiązane artykuły:Również może Cię zainteresować

 1. Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Więcej
 2. Total War: Attila – znamy datę premiery

  Total War: Attila – znamy datę premiery

  Więcej
 3. WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  Więcej