Reklama

Artykuł

5 darmowych aplikacji pogodowych na Nokia Lumia z Windows Phone

Kamil Mizera

Opublikowany

Pogoda potrafi być nieprzewidywalna, zwłaszcza teraz, gdy za oknem jesień, a zima zbliża się wielkimi krokami. Dlatego, przed wyjściem z domu, zawsze warto jest sprawdzić, co nas czeka na zewnątrz. Jeżeli więc posiadasz telefon Nokia Lumia lub HTC 8S, to wyposaż się w jedną z tych darmowych aplikacji na Windows Phone.

Meteo

Meteo na Windows PhoneMeteo to darmowa aplikacja na Windows Phone, dzięki której w szybki i czytelny sposób sprawdzisz, jaka jest obecnie pogoda. Meteo wyświetla informacje o temperaturze, sile wiatru czy zachmurzeniu. Dla tych, którzy lubią sprawdzać prognozę pogody w perspektywie czasowej, Meteo oferuje szereg interesujących wykresów. Aplikacja działa bardzo dobrze i szybko. Ma jednak jeden mankament. Pokazuje pogodę tylko dla Polski, więc korzystanie z  niej na zagranicznej wycieczce będzie niemożliwe.

5 darmowych aplikacji pogodowych na Nokia Lumia z Windows Phone

Pobierz Meteo na Windows Phone

Bing Weather

Bing Weather na Windows PhoneBing Weather to aplikacja stworzona przez Microsoft. Ta pogodynka na Windows Phone przekaże Wam najważniejsze informacje na temat temperatury, wilgotności i zachmurzenia. Poza tym, Bing Weather wyświetla prognozę na kolejne godziny i dni. Aplikacja jest prosta w obsłudze, bardzo czytelna i świetnie sprawdzi się na Waszej Nokia Lumia czy HTC8S, o ile mają Windows Phone 8.

Pobierz Bing Weather na Windows Phone

TVN Meteo

TVN Meteo na Windows PhoneJeżeli szukacie jakiegoś lokalnego rozwiązania, to mamy dla Was TVN Meteo. Ta aplikacja na Windows Phone nie tylko pokaże Wam aktualną pogodę oraz prognozę na kolejne 14 dni. TVN Meteo wyświetla również wiadomości dotyczące pogody, jak również kosmosu czy innych zjawisk naturalnych. Poza tym, za jej pośrednictwem można oglądać wyselekcjonowane nagrania wideo o wiadomej tematyce.

Pobierz TVN Meteo na Windows Phone

AccuWeather

AccuWeather na Windows PhoneAccuWeather na Windows Phone to bardzo rozbudowana aplikacja pogodowa. Wyświetla dużą liczbę informacji o aktualnych i przyszłych zjawiskach pogodowych. Posiada również dział wideo oraz mapy, na których zaznaczone są różne zjawiska atmosferyczne. Do tego aplikacja ma bardzo czytelny i przyjemny dla oka interfejs.

Pobierz AccuWeather na Windows Phone

InstaWeather

InstaWeather na Windows PhoneAplikacja pogodowa nie musi jednak zawsze sprowadzać się tylko do sprawdzania temperatury czy zachmurzenia. Przecież pogodą można się również dzielić. Pomoże w tym InstaWeather na Windows Phone. Aplikacja pozwala na zrobione lub wybrane zdjęcie nałożyć informację o pogodzie w danej lokalizacji. Do dyspozycji macie kilkanaście skórek i motywów. Raz przygotowaną informacją można podzielić się przez social media. Dzięki InstaWeather możecie pokazać znajomym, jaka jest pogoda w miejscu, w którym akurat się znajdujecie.

Pobierz InstaWeather na Windows Phone

Korzystacie z którejś z tych aplikacji na Windows Phone? A może używacie innych?

Powiązane artykuły:

Powiązane programy:

Również może Cię zainteresować