5 darmowych aplikacji na Android do słuchania radia

5 darmowych aplikacji na Android do słuchania radia

Radio kojarzy nam się dzisiaj przede wszystkim z odbiornikiem w kuchni lub odtwarzaczem w samochodzie. Choć wielu wieszczyło temu medium śmierć, radio wciąż przyciąga słuchaczy i umila ludziom czas. Co więcej, stacje radiowe nie przegapiły rozwoju internetu oraz popularyzacji urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. Jeżeli posiadacie telefon z systemem Android, to w Google Play znajdziecie dziesiątki aplikacji, które oferują słuchanie stacji radiowych. Oto mamy drugą wiosnę radia i to dzięki aplikacjom właśnie. Jeżeli więc lubicie polskie stacje radiowe, to mamy dla Was 5 darmowych aplikacji na Android, dzięki którym będziecie mogli ich słuchać w dowolnym momencie i czasie.

Radio ZET

Radio ZET na AndroidRadio ZET to darmowa aplikacja na Android, dzięki której będziecie mogli słuchać tej jednej z najpopularniejszych radiostacji w Polsce. Aplikacja nie tylko pozwoli Wam na słuchanie bieżącej audycji, ale także na odsłuchanie podcastów znanych programów radiowych. Poza tym, Radio ZET na Android wyświetla w formie tekstowej najważniejsze wiadomości z Polski i świata.

Pobierz Radio ZET na Android

RMF FM

RMF FM na AndroidNie lubicie „Zetki” i wolicie krakowskie brzmienia? Nie ma problemu. Również stacja z grodu Kraka doczekała się własnej aplikacji. RMF FM na Android pozwoli Wam słuchać na żywo przekazu, jak również umożliwi odsłuchanie popularnych podcastów. Aplikacja ta, to prawdziwy multimedialny kombajn. Poza słuchaniem, można za jej pomocą czytać wiadomości, oglądać wideo, a nawet głosować na wybrane utwory.

Pobierz RMF FM na Android

Radio Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje na AndroidMęczy Was może zalew najnowszych „hitów” w polskich radiostacjach? Wolicie nieco bardziej klasyczne, dobrze znane kawałki? Aplikacja Radio Złotej Przeboje na Android zapewni Wam więc małą podróż do przeszłości. Za jej pomocą możecie wybrać specjalnie skomponowane listy z muzyką z lat 70, 80 czy 90-tych. Rock, pop, ballady, a nawet disco – to wszystko do Waszej dyspozycji.

Pobierz Radio Złote Przeboje na Android

Radio Roxy

Radio Roxy na AndroidRadio Roxy na Android, to z kolei aplikacja, która skierowana jest do fanów nieco cięższego, gitarowego brzmienia. Dzięki niej możecie posłuchać dobrych rockowych, punkowych czy metalowych kawałków. Aplikacja pozwala oczywiście na słuchanie na bieżąco radia Roxy FM, jak również wybór playlist z danymi gatunkami muzycznymi.

Pobierz Radio Roxy na Android

Tuba FM

Tuba FM na AndroidJeżeli nie możecie się zdecydować, jakiego radia w danej chwili chcecie słuchać, to z pomocą przychodzi Tuba FM. Ta darmowa aplikacja na Android oferuje różnego typu radiostacje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Aplikacja jednak nie jest agregatorem streamingu, i znajdziemy w niej tylko określone radiostacje. Oczywiście, wyniki wyszukiwania możemy filtrować ze względu na gatunek muzyczny czy artystę.

Pobierz Tuba FM na Android

Słuchacie radia na swoich telefonach? Którą radiostację lubicie najbardziej?

Powiązane artykuły:

Powiązane programy:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji