5 aplikacji na Android dla Samsung Galaxy S4

5 aplikacji na Android dla Samsung Galaxy S4

Nowy Samsung Galaxy S4 to prawdziwy, multimedialny potwór. Potężny procesor, 5 calowy ekran i oczywiście Android na pokładzie. A skoro Android, to i ogrom aplikacji, które znajdziecie w Google Play. Tylko które z nich wybrać na start?

Sklep Google Play oferuje setki tysięcy aplikacji i gier. Trudno jest wśród nich czasami wybrać coś ciekawego. Oczywiście, Facebook, Twitter, FB Messenger, Dropbox czy Evernote aż proszą się o to, by znaleźć się na nowym telefonie w pierwszej kolejności. W tym miejscu chciałbym jednak zaproponować Wam kilka aplikacji, które również są warte Waszego nowego Samsunga Galaxy S4. Oto 5 wybranych przeze mnie aplikacji, które mogą wykorzystać potencjał tej maszyny.

Flipboard

Flipboard to darmowa aplikacja na Android, która aż prosi się o duży ekran. Flipboard pobiera wiadomości z różnych źródeł i kategorii oraz wyświetla je w postaci cyfrowego magazynu. Aplikacja pozwala również na przeglądanie newsów z serwisów, takich jak Twitter, Facebook, Google+ i YouTube. Flipboard ma nietuzinkowy interfejs, który idealnie będzie pasował do dużego ekranu Samsung Galaxy S4.

Flipboard na Android

Pobierz Flipboard na Android

Pinterest

W Pinterest wszystko kręci się wokół zdjęć. Aplikacja ta umożliwia przeglądanie ogromnych zasobów serwisu pełnych graficznych wpisów. Nowe posty pojawiają się na ekranie uszeregowane w  kafelki eksponujące zdjęcia. Pinterest nie tylko pozwala na przeglądanie, ale również na zarządzanie kontem użytkownika w tym serwisie. Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym kumulują się fotki z całego internetu, to wypróbuj tę aplikację.

Pinterest na Android

Pobierz Pinterest na Android

Aldiko Book Reader

Aldiko Book Reader to doskonała aplikacja do czytania elektronicznych książek. Przy tak dużym ekranie, jak w Samsung Galaxy S4 korzystanie z ebooków powinno być czystą przyjemnością. Dobrze mieć do tego dobrą aplikację, a Aldiko Book Reader taką jest. Ten czytnik ebooków pozwala na wgrywanie książek z wybranych katalogów telefonu oraz ich odczyt. Ma sporo użytecznych funkcji edytorskich, w tym powiększanie rozmiaru czcionki czy wyszukiwanie treści. Obsługuje takie formaty, jak EPUB, PDF oraz ebooki szyfrowane przez Adobe DRM. Jeżeli lubisz czytać książki na swoim telefonie, to ta aplikacja przypadnie Ci do gustu.

Aldiko Book Reader na Android

Pobierz Aldiko Book Reader na Android

ipla

Samsung Galaxy S4 aż prosi się o to, aby wykorzystać go do oglądania filmów. Możesz to zrobić korzystając z YouTube czy Vimeo, ale jeżeli szukasz polskich seriali i programów, to wypróbuj ipla. Ipla to darmowa aplikacja na urządzenia z systemem Android. Umożliwia oglądanie programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków i koncertów z biblioteki telewizji Polsat. Aplikacja daje dostęp do ponad 40 tysięcy plików wideo, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

ipla na Android

Pobierz ipla na Android

The Sims FreePlay

The Sims FreePlay to darmowa gra na Android, która pozwoli Ci się zrelaksować. Jeśli lubisz Simsy to koniecznie wypróbuj The Sims FreePlay. Gra oczywiście umożliwia tworzenie postaci, zaspokajanie jej potrzeby, rozwijanie jej umiejętności czy budowę domu. Naturalnie, w Simsach chodzi również o interakcję z innymi postaciami. W The Sims FreePlay  można stworzyć aż do 16 simów, więc przygotuj się na wielogodzinną rozrywkę.

The Sims FreePlay na Android

Pobierz The Sims FreePlay na Android

Oczywiście, to nie wszystkie aplikacje, które świetnie będą działały i wyglądały na Samsung Galaxy S4. Bez wątpienia znajdzie się ich w Google Play znacznie więcej. Warto jednak wypróbować wyżej wymienione aplikacje, szczególnie na tak potężnym telefonie, jak nowy Galaxy.

Podobne artykuły:

Powiązane programy:

Artykuł został zaktualizowany 19.11.2013

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji