This War of Mine – nowy, przejmujący trailer obiecującej polskiej gry

This War of Mine – nowy, przejmujący trailer obiecującej polskiej gry

The things that take us back – tak nazywa się najnowszy trailer do przejmującej, wojennej gry z polskiego studia 11 bit studios This War Of Mine. Produkcja ta to dosyć nietypowa w dzisiejszych czasach mieszanka gry z perspektywy trzeciej osoby i grafiki 2.5D. Zadaniem gracza jest zadbanie o grupę cywilów w czasie działań wojennych.

Trailer ten szczególnie powinien spodobać się polskiej publiczności, chociażby ze względu na znajomą ścieżkę dźwiękową:

This War Of Mine można by powiedzieć, że to gra wojenna, gdyby nie to, że pomysł w niej zastosowany jest dokładnie odwrotnością większości tego typu produkcji. Gracz nie wciela się w postać uzbrojonego po zęby żołnierza, który w stylu Rambo wykańcza wszystkich znajdujących się w okolicy wrogów.

Jest wręcz przeciwnie – to my będziemy w grze zwierzyną, w dodatku naszym obowiązkiem będzie opiekowanie się innymi bohaterami gry. Zbieranie jedzenie, plądrowanie domów, szukanie lekarstw, walka ze strachem i ciągłym ostrzałem – tak wygląda rzeczywistość w This War Of Mine. Na pewno nie będzie to więc łatwa gra, szczególnie dla psychiki graczy.

This War Of Mine pojawi się na rynku 14 listopada na system Windows. Grę można zamówić już teraz za pośrednictwem Games Republic.

Źródło: informacja prasowa

Zobacz także:

Czekasz na Call of Duty: Advanced Warfare? Wyciekła lista detali dotyczących gry

GTA V: Rockstar ostrzega – nie ma czegoś takiego jak pre-release beta gry

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji