Reklama

Artykuł

3 powody, żeby wybrać Prezi zamiast PowerPointa

Samuel Marc

Opublikowany

Prezi to znakomita alternatywa dla PowerPointa, która pozwala stworzyć dobrą prezentację. Pokażemy ci, co takiego wyróżnia tę zdobywającą coraz większa popularnośc aplikacj online.

W pięć lat od powstania, Prezi stała się prawdziwą alternatywą dla PowerPointa. Dzisiaj jest to narzędzie, które w pierwszej kolejności wykorzystuję do tworzenia prezentacji.

3 powody, żeby wybrać Prezi zamiast PowerPointa

Nie wyobrażasz sobie jak taki autsajder może być lepszy od Microsoftu? Żaden problem! Wyjaśnimy ci, czym Prezi przewyższa PowerPointa, oraz pokażemy, jak taka mała aplikacja online pozwala stworzyć świetne prezentacje.

Efekt Wow !

Niemożliwym jest, aby pomylić prezentację Prezi z plikami stworzonymi przez PowerPointa czy Keynote’a.

Płynność działania, zadziwiające efekt na slajdach, ciekawe przejścia – Prezi na kazdym kroku zaskakuje swoimi możliwościami.

Zapomnij o nudnych prezentacjach PowerPointa sprzed lat! Prezentacje w Prezi olśniewają i oczywiście robią wrażenie. To są właśnie efekty Prezi!

Profesjonalny efekt dla każdego

Prezi jest proste w użyciu dla każdego użytkownika. W przeciągu kilku minut i bez wcześniejszych treningów stworzysz profesjonalnej jakości prezentację, a wszystko przy pomocy prostego i intuicyjnych list menu.Jeśli jednak wciąż masz problem z niewypełnionymi slajdami, możesz zmienić wzorzec, motyw lub styl wyglądu poprzez narzędzia wbudowane w aplikację.

Dostęp do Prezi w wersji online jest darmowy i możliwy spod każdej przeglądarki. Można dodatkowo pobrać szybką aplikację na iPada lub zwykłe programy dla systemów WindowsMac.

Muzyka, wideo i multimedia

Zgodnie z duchem czasu Prezi oferuje wsparcie dla wielu formatów multimediów. Za pomocą kilku kliknięć możesz stworzyć własną prezentację z obrazów, filmów wideo na YouTubie efektów dźwiękowych w tle. Dzięki prostym rozwiązaniom możesz stworzyć naprawdę efektowną prezentację.

Menu Prezi pozwala na wyszukiwanie obrazów w Google bez konieczności opuszczania aplikacji

Prezi ma (prawie) wszystko, czego potrzebujesz. Niestety nie jest kompatybilna z głównym formatem PowerPointa .pptx, co pozostawia skazę na jej wizerunku i może przyhamować jej wejście dla ogółu użytkowników.

Rekompensuje to wspieranie wspólnego trybu pracy online i możliwość eksportu prezentacji do formatu PDF. Czy to wystarczy, abyś porzucił PowerPointa?

Dostęp do Prezi w trybie online

Pobierz Prezi dla Windowsa

Pobierz Prezi dla Maca

Pobierz Prezi dla iPada

Pobierz Prezi dla iPhone’a

Zobacz także:

PowerPoint: 6 wskazówek mogących udoskonalić twoją prezentację

Najlepsze aplikacje internetowe do tworzenia prezentacji online

Również może Cię zainteresować