Reklama

Artykuł

Hangouts – darmowa minuta rozmów do 25 krajów swiata do końca roku.

Paweł Kański

Opublikowany

Google udostępnił właśnie w 25 krajach usługę dzwonienia przy pomocy aplikacji Telefon Hangouts. Każdy użytkowników będzie mógł wykonać dowolną liczbę połączeń lokalnych i międzynarodowych, w których pierwsza minuta będzie za darmo. Jednak by móc skorzystać z takiej opcji, trzeba spełnić kilka warunków.

Po pierwsze, trzeba pobrać aplikację Telefon Hangouts oraz Hangouts na Androida. Po drugie, zasilić swoje konto Google Voice dowolną kwotą. Mimo tego, że pierwsze 60 sekund połączenia jest darmowe, pieniądze na koncie są wymagane by zapłacić nimi za ewentualnie dłuższe rozmowy. W Polsce koszt połączenia za minutę ma kosztować 3,6 centów, już z podatkiem VAT.

Hangouts – darmowa minuta rozmów do 25 krajów swiata do końca roku.

Darmowe połączenia obowiązują wewnątrz i pomiędzy następującymi krajami: Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, Chiny, Dominikana, Francja, Niemcy, Indie, Indonezja, Irlandia, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Norwegia, Pero, Polska, Rosja, Koreo Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

Osobiście nie wydaje mi się, żeby usługa ta miała specjalne powodzenie w Polsce. Na pewno znajdą się osoby, dla których będzie to wygodne rozwiązanie i ciekawa alternatywa dla abonamentu Skype. Jednak na masową popularność chyba nie ma szans.

Źródło: Google

Zobacz także:

Android 5 Lollipop – kiedy twój telefon dostanie aktualizację? Sprawdź!

WhatsApp wkrótce umożliwi nam nagrywanie prywatnych rozmów

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Również może Cię zainteresować

 1. Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Więcej
 2. Total War: Attila – znamy datę premiery

  Total War: Attila – znamy datę premiery

  Więcej
 3. WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  Więcej