Reklama

Artykuł

Darmowe, świąteczne DLC dla graczy Euro Truck Simulator 2

Darmowe, świąteczne DLC dla graczy Euro Truck Simulator 2
Paweł Kański

Paweł Kański

  • Zaktualizowany:

SCS Software wyda darmowy DLC zawierający zestawy różnych lakierów ze świątecznymi wzorami do wykorzystania na waszych ciężarówkach. Dodatek będzie darmowy, ale żeby go dostać, należy spełnić jeden warunek.

Trzeba mieć założone konto w społeczności World of Trucks i odblokowane chociaż jedno osiągnięcie w WoT. By to zrobić, macie czas do środy 3 grudnia tego roku. Co ważne, chodzi tylko i wyłącznie o osiągnięcia z World of Trucks, a nie Steama. Te drugie są zupełnie osobną sprawą, więc nie będą się liczyć podczas rozdawania darmowego DLC.

Każdy, kto spełnia warunki świątecznej promocji, już w najbliższy czwartek, 4 grudnia, powinien otrzymać swój własny, unikalny kod, który umożliwi pobranie paczki ze świątecznymi lakierami i wzorami.

To jednak nie koniec zapowiedzi od twórców ETS . W grudniu ma wyjść także kolejna aktualizacja gry do wersji 1.15. Będzie jej towarzyszyć specjalne, ale dosyć tajemnicze na razie wydarzenie. Pojawi się też kolejna szansa na zgarnięcie darmowego dodatku. Nie znamy jednak szczegółów aktualizacji i wydarzeń jej towarzyszących.

Źródło: SCS Softwarte

Zobacz także:

ETS 2: wkrótce nowe kolory podświetlania deski rozdzielczej i prośba o pomoc od twórców

Aktualizacja ETS 2, a w niej DAF XF Euro 6 i wiele innych zmian

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Paweł Kański

Paweł Kański

Najnowsze od Paweł Kański

Editorial Guidelines