Aktualizacja Windows 10 Technical Preview: Microsoft poprawił 7 tysięcy błędów

Aktualizacja Windows 10 Technical Preview: Microsoft poprawił 7 tysięcy błędów

Wczoraj Microsoft wydał nową wersję systemu Windows 10 Technical Preview i zaktualizował poprzednią wersję build 9841 do 9860. Według oficjalnego blogu Microsoft, w update poprawiono prawie 7 tysięcy wykrytych błędów, a oprócz tego dodano kilka ważnych funkcji.

Wśród nowości można znaleźć m. in:

– Nowe Centrum Powiadomień. W końcu system doczekał się miejsca gdzie można będzie przeglądać wszystkie informacje dotyczące systemu, naszych kontaktów i różnego rodzaju akcji. Na razie funkcja ta działać będzie w dosyć ograniczony sposób, ale z biegiem czasu i kolejnymi aktualizacjami jej wygląd i działanie się polepszą.

Łatwiejsze przenoszenie otwartych aplikacji pomiędzy monitorami, jeśli pracujecie z większym niż jednym ekranem. Do wykonania tej akcji można posłużyć się nowym skrótem klawiszowym – Win+Shift+strzałka.

– Dodano animacje podczas przełączania się pomiędzy pulpitami. Ta funkcja pojawiła się na wyraźne żądanie użytkowników.

Aktualizacja powinna być wykonana automatycznie, poprzez Windows Update. Nowości zajmą ponad 2 GB miejsca na dysku twardym, a po ich pobraniu konieczne będzie zrestartowanie komputera.

Pamiętajcie też, że swoje propozycje zmian w systemie Windows można zgłaszać też przez specjalny portal stworzony przez Microsoft.

Źródło: Microsoft blog

Zobacz także:

Czego brakuje Ci w Windowsie? Zaproponuj zmianę, Microsoft może wprowadzić twój pomysł w życie

Microsoft ujawnił datę konferencji Build – wtedy poznamy szczegóły dotyczące Windows 10

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji