Dziś premiera Asassin’s Creed: Unity. Mnóstwo błędów i pierwsze aktualizacje

Dziś premiera Asassin’s Creed: Unity. Mnóstwo błędów i pierwsze aktualizacje

Dziś do sprzedaży trafia Assassin’s Creed Unity, najnowsza część serii gier akcji o asasynach. Jeśli graliście w inne produkcje z serii, wiecie, czego się spodziewać – jest w nich dużo akcji, akrobacji i tajemnicy. Wraz z premierą gry pojawiają się też różnego rodzaju problemy natury technicznej. Użytkownicy donoszą już o pierwszych błędach, a twórcy gry z Ubisoft zapowiadają pierwsze aktualizacje.

Najzabawniejszym jak do tej pory błędem w Unity jest „syndrom braku twarzy”. Otóż niektóre z postaci w grze zupełnie bez powodu traciły twarz i to zupełnie dosłownie. Zamiast ich facjaty mogliśmy zobaczyć unoszące się w pustce gałki oczne i dziąsła z zębami. Efekt jest bezcenny:

Asassin's Cred Unity - błędy

Oprócz tego w grze znajdziecie mnóstwo innych drobnych błędów:

To jednak tylko mała część podobnych niedoróbek, które znaleźć można na YouTube. Ubisoft wydał już jedną aktualizację gry, a dziś lub w przeciągu kilku dni wydana zostanie jeszcze jedna. Ma poprawiać kilka większych, znanych już twórcom gry błędów, np. problem z niskim poziomem klatek na sekundę czy kłopoty z kolizjami postaci.

Źródło: Ubisoft, T3RRIBL3 G4M3R, Bruno Lima, Patrick Lindsey

Zobacz także:

Premierowy trailer Assassin’s Creed: Rogue!

Obejrzyj nowy trailer Assassin’s Creed: Unity

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji