Reklama

Artykuł

Euro Truck Simulator 2 – parę ważnych zapowiedzi i nowości

Euro Truck Simulator 2 – parę ważnych zapowiedzi i nowości
Paweł Kański

Paweł Kański

  • Zaktualizowany:

Fakt, że ETS 2 cieszy się u nas w kraju niesamowitą wręcz popularnością, chyba już nikogo nie dziwi. Duża w tym zasługa firmy tworzącej grę – SCS Software. Trzeba przyznać, że jak mało które studio dba ono o fanów i społeczność tego symulatora, dostarczając często ciekawych nowości z prac prowadzonych nad grą. Tym razem dostaliśmy porcję interesujących faktów dotyczących dodatku Driving the North oraz aktualizacji do wersji 1.14.

Prace nad skandynawskim DLC trwają już od dłuższego czasu, więc pewnie wielu z was się już niecierpliwi. Niestety, premiera Driving the North odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, ale twórcy dodatku udostępnili nam kilka ciekawych zrzutów ekranu. Co ważne, porównują one grafiki z gry ze zdjęciami rzeczywistych miejsc.

Dziś na Steam trafił też dodatek zawierający francuskie zdobienia dla ciężarówek.

A co słychać w temacie aktualizacji ETS 2 do wersji 1.14? Zupełną nowością będzie możliwość podnoszenia tylnej z osi ciężarówki przy pomocy przycisku „U”. Muszę przyznać, że wygląda to naprawdę interesująco:

Podnoszenie osi ciężarówki

Na koniec mała drobna zmiana w serwisie World Of Trucks – dodano w nim osiągnięcia. Aby dokładniej się z nimi zapoznać, trzeba mieć konto w tym serwisie. Na razie są one dosyć ograniczone, bo World of Trucks to wciąż tylko portal dla entuzjastów, ale z biegiem czasu pojawi się tam zapewne więcej nowości.

Oisągnięcia w World of Trucks

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy rozwój gry, a szczególnie wydanie nowej wersji. Nie zapomnijmy tez o tym, że SCS Software pracuje jednocześnie nad American Truck Simulator. Nadchodzące jesiennie i zimowe miesiące zapowiadają się więc naprawdę interesująco!

Źródło: SCS Software blog

Zobacz także:

Euro Truck Simulator 2 – aktualizacja 1.13 wydana, osiągnięcia na Steam już działają!

ETS 2: kolejne zrzuty ekranu z nadchodzącego dodatku Driving the North

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Paweł Kański

Paweł Kański

Najnowsze od Paweł Kański

Editorial Guidelines