10 najlepszych aplikacji na początek dla Samsung Galaxy S2. Część 2

10 najlepszych aplikacji na początek dla Samsung Galaxy S2. Część 2

Aplikacje na Android dla Samsung Galaxy S2Jakie aplikacje wybrać na telefon Samsung Galaxy S2? Oto jest pytanie. Kilka dni temu starałem się na nie odpowiedzieć, prezentując pierwszą część top 10 aplikacji dla Androida na początek. Dzisiaj zachęcam Was do przeczytania części drugiej.

Firefox na Android

1. Firefox. Jest to jedna z najlepszych i najszybszych przeglądarek mobilnych dla systemu Android. Firefox oferuje inteligentny pasek adresu oraz przeglądanie stron w kartach. Synchronizuje się również z desktopową wersją i pobiera zakładki oraz karty w niej zapisane. Przeglądarka jest bardzo prosta w użyciu i działa bez problemów.

Wykop.pl
2. Wykop.pl. Lubicie przeszukiwać Wykopy? Jeżeli tak, to warto pobrać oficjalną aplikację tego serwisu na Androida.  Aplikacja daje dostęp do strumienia wiadomości, profilu użytkownika i wyszukiwarki. Oprócz samej treści aplikacja wyświetla również komentarze. Dzięki temu użytkownik może wziąć udział w dyskusji. Jeżeli szukacie najświeższych internetowych ciekawostek, to warto skorzystać z tej aplikacji.

jakdojade.pl
3. JakDojade.pl. Darmowa aplikacja ułatwiająca podróżowanie komunikacją miejską w kilkunastu miastach Polski. JakDojade.pl pozwala na planowanie trasy, która następnie wyświetla się na mapie. Użytkownik dostaje również informację, o której godzinie musi wyruszyć, aby zdążyć na czas. Dzięki GPSowi aplikacja wyświetla aktualną nazwę przystanku oraz określa, ile jeszcze pozostało do osiągnięcia celu.

Dropbox dla Android
4. Dropbox. Darmowa aplikacja, która oferuje przestrzeń dyskową w chmurze. Dzięki Dropbox można trzymać na wirtualnym dysku różnego typu pliki. W chmurze umieścić można dokumenty, zdjęcia, filmy czy grafiki. Największą zaletą Dropbox jest jego synchronizacja z komputerem i innymi urządzeniami. Dropbox wymaga założenia konta w serwisie, ale jest ono darmowe.
Fruit Ninja Free
5. Fruit Ninja Free. Świetna i darmowa gra zręcznościowa. Zadaniem gracza jest przecinanie nadlatujących owoców. Im więcej przetniemy owoców za jednym zamachem, tym lepiej. Gra jest graficznie dopracowana i bardzo wciągająca. Doskonała na krótką przerwę.

Google Play oferuje setki tysięcy aplikacji. Wybranie ciekawych i użytecznych programów na Samsunga Galaxy S2 nie jest więc łatwe. Mam nadzieję, że niektóre z wybranych przeze mnie aplikacji na dobry początek, przypadną Wam do gustu. Zajrzyjcie również do pierwszej części tego zestawienia.

Powiązane artykuły:

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy