10 faktów o GTA 5

10 faktów o GTA 5

Nim nadejdzie dzień premiery GTA V postanowiliśmy przyjrzeć się uważnie opublikowanemu wideo z gameplayem z gry. Zebraliśmy 10 faktów na temat GTA 5. O większości z nich zapewne jeszcze nie mieliście pojęcia.

Twórcy GTA 5 cały czas podnoszą napięcie. W ostatnim czasie fani serii mogli zobaczyć film z GTA Online, czyli nowego trybu multiplayer. Udostępniona została też ulotka ukazująca zalety życia w Los Santos. Postanowiliśmy umilić wam oczekiwanie na ten najgorętszy tytuł tej jesieni. Dogłębnie przeanalizowaliśmy poniższe wideo z gry. Dzięki nam poznasz 10 nieznanych faktów o GTA V.

1. Stealth Mode – bądź cichy jak myszka!

GTA 5 secrets

Na pasku można znaleźć można status „stealth” co w luźnym tłumaczeniu oznacza niewidoczność. Prawdopodobnie w GTA V będziemy naszych wrogów mogli eliminować z niebywałą finezją. Pozbędziemy się świadków, czy członków sił bezpieczeństwa tak, by nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi. Wygląda na to, że w tym przypadku kluczowy będzie wybór odpowiednich postaci do poszczególnych zadań. Tam, gdzie Franklin radzi sobie słabo, mistrzem jest Michael!

2. Wybór broni

GTA 5 secrets

Po uważnym obejrzeniu filmiku możemy potwierdzić już kilka rodzajów broni z GTA 5:

  • Pistolet
  • Ciężki karabin maszynowy
  • Karabin automatyczny
  • Karabin
  • Pięść
  • Dubeltówka
  • Granatnik
  • Dynamit

3. Parodia Halo

GTA 5 Secrets

Czyżby studio Rockstar naśmiewało się z bohaterów serii gier Halo? Jak bowiem inaczej wytłumaczyć podobieństwo tej postaci z filmiku GTA V, którą widzicie powyżej, do tych stworzonych przez konkurencyjne studio.

4. Napad stulecia

GTA 5 Secrets

Gra zapowiada się naprawdę świetnie! W przyczepie skradzionej przez trójkę bohaterów znajduje się obraz Marii Antoniny. Wygląda na to, że jednym z naszych zadań będzie kradzież słynnego Naszyjnika Królowej. Jego wartość obecnie szacowana jest na 7 milionów euro. Być może w GTA V dane nam będzie poznać historię jednego z największych oszustw w historii.

5. Niepokorni twórcy

GTA 5 Secrets

Studio Rockstar wciąż stara się buntować. Twórcy udowadniają, to także w GTA 5. Dziwnym trafem kursor w przeglądarce ma wysunięty środkowy palec…

6. Wspólna zabawa

GTA 5 Secrets

Zarówno w GTA 5, jak i GTA Online, będzie można cieszyć się różnymi atrakcjami. Do naszej dyspozycji będą skoki spadochronowe czy sporty motorowe. Zapowiada się wspaniała zabawa.

7. Pozostały 83 dni

GTA 5 Secrets

W menu z wyborem postaci widzimy licznik pokazujący 83 dni. Co to może oznaczać? Prawdopodobnie, to odliczanie do kluczowego wydarzenia w ramach rozgrywki w GTA 5. Być może, to jedynie czas w grze.

8. Czterech muszkieterów

GTA 5 Secrets

W tym samym menu wyboru postaci można zauważyć także miejsce na jeszcze jednego bohatera. Będzie niespodzianka? Może to dodatkowa postać w zależności od misji lub lokalizacji? Czyżbyśmy mieli możliwość zatrudniania dodatkowych osób? A może, to szybki dostęp do trybu multiplayer?

9. Mega Gry

GTA 5 Secrets

W GTA 5 znajdziemy wiele mini-gier. Trudno, jednak o nich mówić mini. Podczas rozgrywki w GTA 5 będziemy mogli spróbować gry w tenisa, jazdy na rowerze, nurkowania czy wspomnianych wcześniej skoków ze spadochronem. Będą to zaawansowane sportowe symulacje. W trakcie tych czynności będziemy cały czas kontrolować naszych bohaterów. Czas na istne sportowe szaleństwo.

10. Świat wielkich przestępstw

GTA 5 Secrets

Zapomnij o kradzieży samochodów i innych drobnych przestępstwach znanych z poprzednich części Grand Theft Auto. GTA 5 otwiera podwoje do świata prawdziwej przestępczości. Najwyższy czas stawić czoło IAA odpowiednikowi CIA – Centralnej Agencji Wywiadowczej Stanów Zjednoczonych. Dla nas, to będzie błahostka…

GTA V swoją premierę będzie miała 17 września 2013 w wersji na Xbox 360 i PS3. Odwiedzaj Softonic.pl aby nie przegapić najświeższych wiadomość na temat nadchodzącego hitu.

Czego oczekujesz od GTA 5? Zostaw swój komentarz!

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji