Reklama

Artykuł

Ubisoft niechcący ujawnia szczegóły Assassin’s Creed Victory?

Ubisoft niechcący ujawnia szczegóły Assassin’s Creed Victory?
Paweł Kański

Paweł Kański

  • Zaktualizowany:

Wygląda na to, że Ubisoft całkiem niechcący uchylił rąbka tajemnicy i nieświadomie ujawnił kilka ciekawych szczegółów dotyczących nowej części Assassin’s Creed. Już wiemy, że akcja Victory będzie się dziać w wiktoriańskim Londynie. Dzięki ankiecie wysłanej do niektórych graczy Assassin’s Creed: Unity możemy jednak wydedukować kilka innych, ciekawych informacji.

Pytania w niej zawarte dotyczyły głównie poziomu zadowolenia graczy z franczyzy i ostatniej części AC. Jeden z graczy opisał swoje wrażenia z ankiety i podsumował je, wskazując na potencjalne, nowe funkcje w kolejnych częściach gry. Być może poniższe nowości zobaczymy już w Assassin’s Creed: Victory:

– Więcej misji Blackbox.

– Więcej skradania się.

– Pojawi się więcej historycznych postaci i wydarzeń.

– Więcej Murder Mysteries.

– Więcej misji pobocznych związanych z głównym scenariuszem.

– Opcja gry w trybie kooperacji w głównym wątku.

– Być może powróci wątek morski.

– Pojawią się pojazdy (które można zaobserwować już na zrzutach ekranów z Assassin’s Creed: Victory, które wyciekły niedawno do sieci).

To oczywiście tylko spekulacje i przepuszczenia, jednak wiele z nich wydaje się dosyć prawdopodobne. Więcej o ankiecie i pytaniach, jakie się w niej znalazły, przeczytacie na oficjalnym forum Ubisoftu.

Zobacz także:

Darmowy dodatek dla wszystkich posiadaczy Assassin’s Creed: Unity. Niektórzy dostaną też grę gratis, np. The Crew lub Far Cry 4

Ważna łatka dla Assassin’s Creed Unity

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Paweł Kański

Paweł Kański

Najnowsze od Paweł Kański

Editorial Guidelines