Reklama

Menedżery plików (26 programy)

 1. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
 2. Zalety: Zaawansowany system szyfrowania w celu ochrony wrażliwych danych. Oferuje podstawowy plan. Kompatybilność międzyplatformowa.
  Wady: Małoskalowa sieć serwerów.
 3. Zalety: Pobiera różne typy plików w ich oryginalnej jakości. Proszę podać tłumaczenie na język polski tych zdań, zachowując tagi HTML: Proces uproszczony jednym dotknięciem. Wyszukiwanie plików z filtrem. Zorganizowane foldery dla odzyskanych plików.
  Wady: Trwale usunięte pliki nie mogą już zostać odzyskane.
 4. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
  Zalety: Obsługuje różne typy plików. Wbudowana przeglądarka internetowa. Pochodzi z edytorem PDF. Umożliwia tworzenie plików tekstowych.
  Wady: Zaśmiecony interfejs użytkownika. Muzyka czasami przeskakuje podczas odtwarzania.
 5. Zalety: Zachowuje potężne funkcje darmowej wersji. Ma jasne i ciemne motywy. Może zobaczyć podgląd obrazu w plikach archiwum. Pozwala edytować pliki.
  Wady: Brak samouczka w aplikacji.
 6. Licencja
  Płatność
  Język
  Polski
  Platforma
  android
  Zalety: Łatwe i szybkie przesyłanie plików. Może wyświetlać podgląd plików. Przeglądaj i edytuj zdjęcia. Może odtwarzać muzykę.
  Wady: Transfer nie jest kontynuowany automatycznie po przerwaniu. Filmy z YouTube nie mogą być bezpośrednio kopiowane na komputer PC. Zdalny dostęp do wszystkich funkcji telefonu przez komputer jest niedozwolony. Nie obsługuje już przesyłania plików z kart pamięci.
 7. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
 8. Zalety: Interfejs użytkownika uporządkowany i intuicyjny. Łatwo zarządzaj plikami i folderami na swoim telefonie komórkowym. Wygodnie uzyskuj dostęp do swoich plików w chmurze i na NAS. Całkowicie darmowa i bez reklam.
  Wady: Sin modo oscuro - Bez trybu ciemnego.
 9. Zalety: Szybki i łatwiejszy dostęp do różnych elementów. Dobrze zorganizowane kategorie. Nie zawiera niepotrzebnych funkcji. Dostęp do dysku Huawei.
  Wady: Brakuje solidnej obsługi wielu protokołów przesyłania plików. Brak zaszyfrowanych plików ZIP. Nie obsługuje zewnętrznych usług chmurowych. Obsługa ikon jest ograniczona.
 10. Zalety: Podgląd drzewa katalagów. Zarządzanie plikami. Wykonuje kopie bezpieczeństwa. Współpracuje z sieciami LAN i serwerami FTP.
  Wady: Nie wykryto.

Reklama